конспект уроку з англ.мови для 4 класу



Клас: 4                       

Тема: Лондон - столиця   Великобританії .

Мета: ознайомити з новою лексикою теми. Навчатися утворювати ступені порівняння багатоскладовості прикметників. Поглибити знання учнів про визначні місця Лондона.
Виховувати почуття причетності до світової історії та культури.
Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи та для роботи у парах , в групах .



Хід уроку
1.      Орг.момент
Привітання.Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we'll have a very interesting topic - London. You'll know a lot about this city
and about its places of interest.
But firs t let's revise the modals and check your homework.
2 . Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 3 (с. 37-38).
1) Учитель просить двох-трьох учнів прочитати складені ними речення.
2) Учні по черзі називають модальні дієслова.
3 . Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель пише на дошці слова: capital, Eiffel Tower, Becketov, Christopher Wren, St Paul's
Cathedral, St Sofia's Cathedral, Stonehenge, Carnegie Hall, Seine, Big Ben, Statue of
Liberty, Thames.
T: First le t's see what you know. Look at the words on the blackboard and
tell which of them are connected with our topic «London».
Учні називають слова, пов'язані з темою «Лондон». Учитель коментує їхній вибір :
capital, because London is the capital of Great Britain.
Christopher Wren, because he was a famous English architect who built St. Paul 's Cathedral .
St Paul 's Cathedral is one of the most beautiful English churches.
Big Ben because it is the famous clock on the Houses of Parliament.
Thames - the big river in London.
4 . Подання нового лексичного матеріалу. Vocabulary 1) Впр. 1 (с. 68).
T : Look at the picture and tell what buildings.
Учні роздивляються малюнки й називають зображені на них будівлі.
2) РЗ, впр. 1 (с. 38). Учні записують назви будівель, намагаючися не підглядати у підручники.

5. Фізкультхвилинка
6. Граматика.
- Впр. 2 (с. 68). Числівники.
T: In the text we are going to read today there are some numbers. So let's practise them.
Учитель пояснює слова hundred, thousand, million. Учні по черзі називають числівники,
подані у тексті.
 РЗ, впр. 2 (с. 39).
- Учні записують числівники словами та ланцюжком читають речення.
T: Listen to the numbers. Circle the number you'll hear: 1) Seven hundred, 2) fourteen
thousand, 3) one million, 4) thirty, 5) twelve thousand, 6) eight million, 7) fifty thousand,
8) sixteen million.
Виберіть й обведіть числівник , який почуєте .
1) 7,000; 17, 000; 70,000 5) 12,000; 20,000; 2,000
2) 140; 14,000; 14 6) 8,000,000; 8,000; 800
3) 1,000,000; 1,000; 100 7) 5,000; 50,000; 15,000
4) 13; 30; 33 8) 16,000; 6,000,000; 16,000,000
7 .  Читання
Подання тексту для читання, впр. 3 (с. 69).
1) Етап підготовки до читання.
а) Активізація лексичного матеріалу.
Учні читають слова, подані перед текстом та речення, які їх ілюструють.
б) Бесіда за малюнками до тексту.
T: Look at the pictures on pages 69-71. What places of interest can you see there?
What do you know about them?
2) Етап читання .
T: Read the text quickly and write all the numbers you'll find.
Учні самостійно читають текст и віпісують у зошити чіслівнікі: 8, 000,000, 100,
10, 000.
T: Which of the numbers refer to the streets of London / population of London / Tower
Bridge ? ( Читають текст и перекладають )
3) Етап Перевірки розуміння змісту тексту.
T : Are the following statements true or false?
Познач правильні ( + ) та неправильні ( - ) твердження.
 1. London is a capital city.
2. The population of London is about eight thousand people.
3. Tower Bridge crosses the river Thames.
 4. The Tower of London is a church.
5. Big Ben is a clock.
6. One of the oldest royal churches is Westminster Abbey.
7. There is only one park in London - Regent's Park.
 8. The tube is the oldest metro in the world.
8. Домашнє завдання. Підведення Підсумків уроку.
Скласти план екскурсії Впр.3, ст. 74 T : What fact about London you have learned today was the most interesting for you ? Why?

No comments:

Post a Comment